KISIEL – Rozbitkowie – sprawdź pierwszy singiel zapowiadający nowy album

To nie jest song of the summer, ale może być piosenką końca lata. Bo opowiada o tym, co często dzieje się po sezonie upalnych nocy, kiedy po burzliwych romansach – albo końcu związków, które nie wytrzymały próby wszechobecnych letnich pokus – szukamy kogoś, kto pomoże nam zapomnieć, poczuć coś nowego.

To jest tak naprawdę piosenka o “reboundzie”, łataniu dziury po jednym uczuciu innym. Co może być super romantyczne i piękne… choć niekoniecznie trwałe.

– mówi KISIEL.

Kawałek ma popowy charakter, co jest czymś nowym dla artysty, który dotąd poruszał się w obszarze neo soulu, R’n’B i i czerpiącego z funku alt-rapu. 

Zobacz również: Jon Batiste – World Music Radio – recenzja płyty

Ostatnia EPka, Amor Fati, była w całości o w sumie dość trudnych uczuciach, miała bardziej skomplikowaną lirykę i idące za tym mocno emocjonalne aranże. Rozbitkowie to trochę nowy rozdział, chciałem żeby numer był lekki i miał łatwo wpadający w ucho tekst – na tyle na ile łatwo i lekko potrafię komponować i pisać.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze