Rebel wyda Park Marzeń, premiera już 6 października

Park Marzeń to negocjacyjna gra strategiczna autorstwa Karstena Hartwiga. Premierę zaplanowana na 6 października, a grę już teraz można zamówić w przedsprzedaży.

Witajcie w Parku Marzeń! W tej strategicznej grze negocjacyjnej będziecie starali się zaprojektować atrakcje w najwspanialszym na świecie parku rozrywki. Każde z Was ma głowę pełną pomysłów: karuzele, namioty cyrkowe, sklepy z pamiątkami… Jednak przestrzeń jest ograniczona i może nie pomieścić wszystkich atrakcji! Wymieniajcie się z innymi pomysłami, zarezerwowanym miejscem i pieniędzmi, rozwijajcie park, a przy tym spróbujcie zarobić jak najwięcej. W krainie marzeń wszystko jest możliwe!

Zobacz również: SETUP – recenzja gry planszowej

  1. Podczas zabawy z Parkiem Marzeń naszym zadaniem jest wypełnienie atrakcjami parku rozrywki tak, by zarobić jak najwięcej.
  2. Wszyscy uczestnicy budują na wspólnym terenie.
  3. Rozgrywka składa się z 4 rund, w czasie których gracze będą rezerwowali poszczególne sektory parku i wznosili na nich wybrane atrakcje.
  4. Sercem gry są negocjacje, podczas których wymieniamy się lokalizacjami, atrakcjami do umieszczenia w parku oraz monetami w dowolnej kombinacji i liczbie.
  5. Im szybciej zbudujemy atrakcje, tym szybciej będziemy z nich czerpać dochody. Wielkość atrakcji przekłada się na wysokość dochodów.
  6. Gracz, który po 4 rundach będzie miał najwięcej żetonów monet, zwycięża.

Fot. Rebel

Fot. Rebel

Źródło głównej grafiki: materiały prasowe


SHOUT AT THE DEVIL
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze