Asterix & Obelix: Slap Them All! 2 – Galowie są gotowi do walki

Galowie przygotowują się do walki w wypełnionym akcji zwiastunem Asterix & Obelix: Slap Them All! 2. Dla podwójnej bitki zaznaczcie w kalendarzach datę 30 listopada 2023 roku!

Najsłynniejsi Galowie na całym świecie, Asteriks i Obeliks, powracają! Już w listopadzie tego roku na platformach: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC, ta gra wyrwie cię z butów!

Microids ma zaszczyt zapowiedzieć Asterix & Obelix: Slap Them All! 2, dwuwymiarową, chodzoną bijatykę, która pozwala graczom przenieść się do niesamowitego świata stworzonego przez René Goscinny’ego i Alberta Uderzo. Przygotuj się do walki z wrogami w pojedynkę lub w lokalnej kooperacji… zanim niebo spadnie nam na głowy!

Zobacz również: Blasphemous 2 – recenzja gry. Odpuść nam grzechy

Asterix & Obelix: Slap Them All! 2 to pełna energii chodzona bijatyka, przedstawiająca oryginalną historię, godną największych przygód dzielnych Galów. Zwiedź wiele urzekających lokacji: od tajemniczych ruin w sercu lasu, przez imponujący rzymski obóz, po majestatyczną Lutecję…

Źródło głównej grafiki: materiały prasowe


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze