Detektyw – sezon czwarty znacznie opóźniony.

Zgodnie z informacjami podanymi przez serwis Deadline do premiery czwartego sezonu serialu Detektyw jednak nie dojdzie w 2023 roku. Wbrew temu na co wskazywały materiały wideo opublikowane przez telewizję HBO, gdzie swoje miejsce znalazła powyższa produkcja wśród tegorocznych premier. Zgodnie z tym jak donosi portal, debiut kolejnego rozdziału antologii o intrygujących śledztwach został przeniesiony na styczeń 2024 roku. Najprawdopodobniej doszło do tego ze względu na nadal trwające w Hollywood strajki aktorów i scenarzystów, które odbierają wytwórni możliwość promocji nowego sezonu.

Zobacz również: One Piece Live Action – recenzja serialu. Warto było czekać

Czwarty sezon serialu Detektyw rozgrywać się będzie w mrożącym krew w żyłach klimacie alaskańskiego miasteczka Ennis. Podczas gdy miejsce to spowiła długa zimowa noc dochodzi do zniknięcia ośmiu mężczyzn będących odpowiedzialnymi za obsługę Arktycznej Stacji Badawczej Tsalal. Podjęcia rozwiązania tajemnicy podejmie się (co charakterystyczne dla serii) duet detektywów, w tym wydaniu Liz Danvers i Evangeline Navarro. Obie Panie będą musiały stawić czoła nie tylko śmiertelnym mrozom Alaski i tajemnicom skrytym pod arktycznym lodem, ale również zmierzyć się z demonami własnej przeszłości.

Obsadę serialu zasilą tym razem Jodie Foster, Kali Reis, John Hawkes, Christopher Eccleston, Fiona Shaw, Finn Bennett, Anna Lambe, Aka Niviâna, Isabella Star Lablanc i Joel D. Montgrand. Natomiast miejsce dawnego twórcy i scenarzysty serii Nica Pizzolatto zajmie Issa Lopez.

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Tymoteusz Łysiak

Entuzjasta popkultury, który najpewniej zamiast kolejnego "Obywatela Kane" wolałby w kinie więcej produkcji w stylu "Toksycznego mściciela". Fan dziwności, horroru, praktycznych efektów, kociarz, psiarz i miłośnik ludzi. W grach lubujący się w satysfakcjonującym gameplay'u. Życie teatrem absurdu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze