Miętha i Margaret w pełnym energii singlu Goń!

Po chwili przerwy Miętha powraca z nowym utworem. Tym razem do współpracy Skip i AWGS zaprosili jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek – Margaret! Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk można obejrzeć na kanale zespołu na YouTube.

Nowy singiel Mięthy świetnie koresponduje z trendami we współczesnej muzyce. Goń to jasna, energetyczna ballada, uzupełniona perkusją w stylu jersey club. Duet Skip i AWGS udowadnia swoje artystyczne umiejętności i wszechstronność, tworząc utwory, które dotykają serc słuchaczy. Ich nowy singiel to kolejny dowód na to, że są w stanie dostarczyć zarówno emocjonalnych ballad, jak i energetycznych przebojów.

Zobacz również: Jon Batiste – World Music Radio – recenzja płyty

To kolejny z serii singli Mięthy opublikowanych w ramach współpracy z Sony Music Entertainment Poland. Dotychczas ukazały się takie utwory, jak ciepło przyjęty Drift Car, czy Nieść Vibe z gościnnym udziałem Vito Bambino. Kolejne nowości już w drodze.

Źródło głównej grafiki: materiały prasowe


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze