Lider Riverside i Lunatic Soul z nowym solowym projektem o Sztucznej Inteligencji

Znany z Riverside i Lunatic Soul – Mariusz Duda, nie pozwala sobie odpocząć. I pomimo intensywnej trasy Riverside promującej opublikowany na początku tego roku album ID.Entity, znalazł czas na nagranie kolejnego albumu solowego. Tym razem wydany on będzie pod imieniem i nazwiskiem Mariusz Duda.

Najnowszy album Mariusza będzie nosił tytuł AFR AI D i ukaże się już 17 listopada 2023 dzięki wytwórni Mystic Production. AFR AI D to album zainspirowany tematem lęku przed sztuczną inteligencją.

Kocham wymyślać różne muzyczne historie i kocham tworzyć różne muzyczne światy. Najlepiej takie, które mają swój styl i osobowość. Te różne muzyczne światy są jak planety – na każdej z nich jest inny ekosystem, na każdej panują inne zasady. Jedna z tych planet nazywa się Riverside. Inna – Lunatic Soul. Jest jeszcze trzecia planeta, którą w tej dekadzie odwiedzam najczęściej. Nazwałem ją po prostu Mariusz Duda, bo chciałem być tutaj sobą sprzed wielu lat. Dzieckiem, które z zamkniętymi oczami i uśmiechem na twarzy zasłuchiwało się instrumentalnymi opowieściami takich twórców jak Vangelis, Tangerine Dream czy Mike Oldfield.

Przedsmak z nowego albumu będzie można poznać już w ten czwartek, 7 września, we wszystkich serwisach streamingowych. 8 minutowa kompozycja Embracing The Unknown będzie pierwszym singlem promującym najnowszy album.

Zobacz równieżAftersun – recenzja filmu. Album z wakacji

Źródło głównej grafiki: facebook


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze