Wielki powrót Hey coraz bliżej!

Legendarny zespół Hey powróci, aby uczcić 30-lecie swojego debiutu. Fani będą mogli posłuchać kultowych utworów zespołu już 14 i 15 października w ramach cyklu Kosmiczny Koncert.

Hey 30 Live! to dwa koncerty z okazji 30-lecia grupy, które odbędą się 14 i 15 października br. w katowickim Spodku. Początkowo zaplanowano tylko jeden, natomiast fani nie zawiedli i w mniej niż 24h wyprzedały się wszystkie bilety. Zespół wyszedł słuchaczom naprzeciw i podjęto decyzję o dodatkowym terminie, dzień po zaplanowanym evencie.

Zespół Hey od początku działalności był wielkim zjawiskiem. W 1993 r. ukazała się ich pierwsza płyta, Fire, na której znajdowały się takiej utwory jak Moja i Twoja nadzieja, Teksański i Zazdrość. Single te momentalnie stawały się wielkimi hitami, które zostały w sercach fanów do dzisiaj. Po 6 latach przerwy, Katarzyna Nosowska, Paweł Krawczyk, Marcin Żabiełowicz, Jacek Chrzanowski, Robert Ligiewicz i Marcin Macuk znowu połączą siły.

Zobacz również: Dawid Podsiadło – relacja z koncertu na PGE Narodowym

Katowicki Spodek od zawsze był ważnym miejscem dla historii Hey. W 1994 roku właśnie w tym miejscu zespół zarejestrował płytę Live!. Za nią właśnie grupa otrzymała Fryderyka podczas pierwszej gali tej najważniejszej dla polskiej branży muzycznej nagrody.

Kosmiczny Koncert to cykl unikalnych wydarzeń odbywających się w Hali Spodek. Wyjątkowy klimat i muzyka w połączeniu z historią miejsca przywołają wspomnienia, ale także stworzą nowe, które zostaną ze słuchaczami na długo.

Źródło obrazka wyróżniającego: Hey / materiały prasowe


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Katarzyna Mrożek

Umysł ścisły z artystyczną duszą, to połączenie sprawia, że ciężko za nią nadążyć. Ekonomistka, której pasja do muzyki jest tak ogromna, że stała się sposobem na życie. Jej serce przyspiesza, gdy słucha rockowego i alternatywnego grania. Najlepszy sposób na odpoczynek? Trening tańca nowoczesnego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze