Cyberpunk 2077: Phantom Liberty z nowym pokazem strzelania

Premiera dodatku do Cyberpunka 2077 już niebawem, dlatego CD Projekt RED podkręca atmosferę, publikując kolejne materiały.

Choć będzie to, jak twórcy ogłosili i wyjaśnili, jedyny dodatek do Cyberpunka 2077, mają go wydać z przytupem. Wraz z Phantom Liberty wdrożą aktualizację 2.0 dla każdego posiadacza podstawowej wersji, poprawiającą wiele aspektów produkcji. Przede wszystkim zmiany obejmą niezbyt udane pościgi policyjne, nowy system wszczepy, kolejne umiejętności oraz pojazdy. CD Projekt RED doda także spory pakiet broni, którym chwalą się w materiale poniżej.

Zobacz również: Blasphemous 2 ‒ recenzja gry. Odpuść nam grzechy

Jak na Cyberpunka 2077 przystało, nie obyło się bez kontrowersji. Mimo, iż gra dostępna jest na konsolach starej i obecnej generacji, te pierwsze nie otrzymają Phantom Liberty. Powodem jest oczywiście skomplikowanie gry i zbyt mała moc obliczeniowa Playstation 4 oraz Xboxa One. Choć decyzja jest zrozumiała (patrząc na fatalny stan techniczny gry na starcie), to gracze ww. konsoli, którzy nastawili się na kupno dodatku, srogo się zawiedli.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty wyjdzie 26 września. Co ciekawe, CD Projekt RED podzieliło się informacją, że dodatek w przedsprzedaży rozchodzi się w bardzo zadowalającym nakładzie. Mimo tego twórcy słusznie zakładają, że szczyt jego sprzedaży nastąpi w ostatnich dniach przed premierą.

źródło obrazka wyróżniającego: cyberpunk.net


ŚLEDŹ NAS NA IG

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze