EA Sports WRC – nowa wyścigówka od Electronic Arts

Kolejna gra wyścigowa w dorobku EA trafi do nas już w listopadzie. Produkcję twórcy oparli na licencji Rajdowych Mistrzostw Świata.

Codemasters, firma podległa Electronic Arts, wyprodukowała kolejną markę „ścigałek”. Spod jej rąk wyszły choćby gry na licencji Formuły 1 czy nowsze odsłony serii Grid. Tym razem twórcy na warsztat wzięli Rajdowe Mistrzostwa Świata i przenieśli je do EA Sports WRC. Produkcja zaoferuje 17 lokacji wziętych prosto z Mistrzostw Świata, tryb kariery, mistrzostw oraz prób czasowych.

Zobacz również: Blasphemous 2 – recenzja gry. Odpuść nam grzechy

Dodatkowo w ręce graczy zostanie oddany edytor map, który pozwoli na zaprojektowanie własnego rajdu. W samej grze znajdziemy ponad 70 autentycznych pojazdów, których listę Codemasters częściowo już ujawniło. Czekają nas również różnorodne trasy, od zimowych po pustynne, a także możliwość zbudowania własnego auta.

EA Sports WRC wyjedzie z garażu 3 listopada i będzie dostępne na PC’tach, Playstation 5 oraz Xboxie Series S/X. Produkcja posiadać będzie funkcję cross-platform i dostępna jest już w przedsprzedaży. W ramach niej otrzymamy dostęp do gry 3 dni przed premierą, 5 przepustek VIP (czyli dodatkową zawartość) oraz 3 pakiety malowań Toyoty, Hyundaia oraz Forda.

źródło obrazka wyróżniającego: ea.com


ŚLEDŹ NAS NA IG

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze