The End We Start From – zwiastun nowego filmu z Jodie Comer

W sieci pojawił się zwiastun dystopijnego dramatu The End We Start From, w którym Jodie Comer zagra główną rolę jako matka, próbująca przetrwać ze swoim nowonarodzonym dzieckiem w postapokaliptycznym świecie.

Film jest adaptacją powieści autorstwa Megana Huntera i opowiada historię kobiety, która desperacko próbuje wrócić do swojego domu. Jednak kryzys ekologiczny, który ogarnął Londyn, wywołał ogromne powodzie, prowadząc do całkowitego chaosu.

Oprócz Jodie Comer, w obsadzie filmu znaleźli się Joel Fry, Mark Strong, Gina McKee, Katherine Waterson, Benedict Cumberbatch oraz Nina Sosanya. Na stołku reżyserskim zasiada Mahalia Belo, a produkcją zajmują się Amy Jackson, Sophie Hunter oraz Liza Marshall z Hera Pictures, przy wsparciu Leah Clarke i Adama Acklanda z SunnyMarch. Benedict Cumberbatch, Mark Strong oraz Jodie Comer działają jako producenci wykonawczy.

Premiera The End We Start From odbyła się 10 września na festiwalu TIFF, natomiast premierę w Stanach Zjednoczonych zaplanowano na 08 grudnia. Aktualnie nie ma informacji o dacie emisji w Polsce.

Zobacz również: Ukryta Sieć – recenzja filmu. Oczy szeroko zamknięte

Obrazek wyróżniający: materiały prasowe

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze