Konkurs dla bibliotek – Zwiadowcy są światu potrzebni

Drodzy BIBLIOTEKARZE i MIŁOŚNICY BIBLIOTEK, z radością ogłaszamy, że tegoroczna edycja KONKURSU DLA BIBLIOTEK WYDAWNICTWA JAGUAR właśnie wystartowała. Jej przesłanie brzmi: ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI!

Wydawnictwo Jaguar serdecznie zaprasza do uczestnictwa wszystkie biblioteki publiczne, szkolne i pedagogiczne oraz placówki oświatowe współpracujące z bibliotekarzami.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2023 roku, a biblioteki, które zgłoszą się do akcji, otrzymają w ramach bonusu KSIĄŻKĘ NA POWITANIE oraz pakiet zwiadowczych zakładek dla czytelników. Placówkę może zgłosić do akcji przez bibliotekarza lub nauczyciela współpracującego z dowolną biblioteką.

Podstrona z informacjami o konkursie, regulaminem akcji i linkiem do formularza zgłoszeniowego dostępna jest pod adresem: https://wydawnictwo-jaguar.pl/page/zwiadowcy-sa-swiatu-potrzebni-konkurs-dla-bibliotek.

Zobacz również: Srebro w kościach – recenzja książki. W kościach srebro, w fabule chaos

Zdjęcie głównej grafiki: materiały prasowe

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze