Do sieci wyciekło kilka niezapowiedzianych tytułów z planów wydawniczych Bethesdy

Wśród dokumentów, które wyciekły do sieci w związku ze sprawą sądową Microsoftu z Federalną Komisją Handlu, znalazły się plany wydawnicze Bethesdy na najbliższe lata. Wśród nich znaleźć można informacje o gorących remasterach i nie ogłoszonych jeszcze oficjalnie nowościach.

Z opublikowanej rozpiski planów wydawniczych Bethesda Game Studios wynika, że wśród nadchodzących tytułów znajdą się między innymi Indiana Jones, remaster The Elder Scrolls IV Oblivion, kolejny dodatek do The Elder Scrolls Online oraz pierwsze rozszerzenie do Starfielda. Planowano również nową odsłonę serii DOOM Year Zero. Graczy cieszy również perspektywa dotycząca sequelu Ghostwire: Tokyo oraz wyczekiwanego Dishonored 3.

Tytuły nie zostały oficjalnie potwierdzone przez studio i nie wiadomo, które z planowanych produkcji ukażą się w najbliższym czasie.

Zobacz również: Georgie ma się dobrze – recenzja filmu. Jak stać się rodziną?

image.png
źródło: https://www.resetera.com/threads/bethesda-title-release-schedule-leaked-fallout-3-remaster-doom-year-zero-dishonored-3-ghostwire-tokyo-2-etc.765923/

obrazek wyróżniający: materiały prasowe Bethesda – Ghostwire Tokyo


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Monika Antoniak

Zawodowa binge-watcherka, nałogowa graczka w planszówki i profesjonalna widzka teatralna. Bywalczyni Warszawskich kin studyjnych, spektakli muzycznych i klimatycznych kawiarni. Te ostatnie odwiedza, aby czytać książki ze stosu z podpisem „nieprzeczytane”, który cały czas rośnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Chciałaby zwiedzić świat z plecakiem i bez planu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze