Krew – serial Polsat Box Go na zwiastunie

Nowy serial Polsat Box Go Krew będzie thrillerem psychologicznym na licencji docenianego irlandzkiego serialu Blood. Pojawił się zwiastun i data premiery produkcji. 

Krew opowie historię córki, która pragnie poznać prawdę o śmierci matki. Nieuleczalnie chora kobieta zmarła niespodziewanie, a okoliczności jej odejścia i znalezienia ciała wzbudzają podejrzenia córki. Duże znaczenie ma grać emocjonalność bohaterów, kiedy córka bada wersją wydarzeń opowiedzianą jej przez rodzinę.

Zobacz również: Różyczka 2 – recenzja filmu. Co za dużo to niezdrowo

W obsadzie zobaczymy Vanessę Aleksander w roli Laury Gajewskiej, a także Małgorzatę Foremniak oraz Ireneusza Czopa w roli rodziców. Serial będzie liczył 6 odcinków i pojawi się na platformie Polsat Box Go już 27 października. Podobnie jak inne tytuły, serial trafi później na antenę Polsatu.

Obrazek główny: Materiał promocyjny.

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze