Data debiutu Omni-Mana w Mortal Kombat 1 ujawniona

Wszechpotężny Omni-Man niebawem będzie również wszechobecny wśród posiadaczy Mortal Kombat 1 z dodatkiem Kombat Pack 1. Jeśli nic nie ulegnie zmianie, będziemy mogli prowadzić Omni-Mana w walce już 6 listopada. 

Data premiery dodatku pojawiła się w Xbox Store. Po zwiastunie zaprezentowanym podczas tegorocznego Comic Conu w Nowym Jorku dowiedzieliśmy się, że do roli powróci aktor J.K. Simmons. Tę informację potwierdził założyciel studia Netherrealm Ed Boon. Do gry zostaną zaimplementowane również dwa finishery, które są bezpośrednio przełożone z kart komiksu.

Data pojawienia się Omni-Mana w Mortal Kombat 1 zbiega się również czasowo z premierą drugiego sezonu Invincible na platformie Amazon Prime Video. Animowana adaptacja kultowego komiksu Roberta Kirkmana powróci już 3 listopada.

Zobacz również: Marvel’s Spider-Man 2 – recenzja gry. Podwójna moc, podwójna odpowiedzialność

Cała zawartość do poprania do gry będzie dostępna na Xbox Series X|S, PlayStation 5, Nintendo Switch, oraz na PC. Kombat Pass uwzględnia również postać Homelandera z serialu The Boys, Peacemakera z uniwersum DC jak również weteranów uniwersum MK takich jak Quan Chi, Ermac i Takeda.

Źródło obrazka głównego: Netherrealm

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze