Życie z klocków – historia Davida Aguilara dostępna w księgarniach od 8 listopada

Najpierw z klocków zbudował sobie rękę – a potem całe życie. Autobiografia Davida Aguilara trafi do sprzedaży już za kilka dni, 8 listopada 2023.

David Aguilar urodził się bez prawej ręki. I chociaż dla niego to szczegół, to od urodzenia wszyscy patrzą na niego wyłącznie przez pryzmat tego „braku”. A przecież chłopak ma wiele powodów do zadowolenia: kochających rodziców, bliskich przyjaciół oraz niesamowitą wyobraźnię, która pozwala mu budować z klocków, co mu się tylko zamarzy. Na przykład… protezę.

Zobacz również: Lego Kamera Walta Disneya – recenzja i prezentacja. Zestaw dla każdego filmowego maniaka!

Pierwszą rękę David zbudował z klocków LEGO już w wieku 9 lat. Działającą! Potem konstruował coraz bardziej skomplikowane modele. Pasja konstruktorska zaprowadziła go aż do NASA. Dziś pracuje tam nad wynalazkami, które mają ułatwić życie innym. A w 2021 roku ukoronowaniem jego miłości do najsłynniejszych klocków świata było zwycięstwo w programie LEGO Masters France.

Życie z klocków to szczera, czuła i wypełniona humorem historia o uprzedzeniach, lęku przed odmiennością i walce o siebie. To także wzruszająca historia rodziny, która musi zmierzyć się z niechęcią otoczenia, próbując wychować syna o szczególnych potrzebach. David Aguilar klocek po klocku układa historię swojego życia w fascynującą i inspirującą opowieść, w której LEGO pomagają zbudować nie tylko protezę kończyny, ale też całą życiową ścieżkę.


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl

Źródło: materiały prasowe (Agora)
Grafika główna: materiały prasowe – kolaż (Agora)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze