Sebastian Karpiel-Bułecka i Igor Herbut łączą siły w przejmującym utworze Biały obłok

To druga część wyjątkowego tryptyku od Zakopower z Sebastianem Karpielem-Bułecką na czele. Po świetnie przyjętym Szczęściu z gościnnym udziałem Beli Komoszyńskiej z zespołu Sorry Boys, artyści prezentują Biały Obłok, w którym słyszymy Igora Herbuta. Do utworu powstał emocjonalny teledysk w reżyserii duetu Piotrovscy.

Widzialne | Niewidzialne to ósmy album w dorobku Zakopower. Zespół w listopadzie 2022 powrócił ze świeżym materiałem, w którym pojawiają się szlachetne, popowe melodie i inspiracje muzyką świata. Niemal rok po premierze krążka zespół postanowił stworzyć mini cykl, w którym prezentuje trzy utwory z Widzialne | Niewidzialne, ale w nieco odmienionych wersjach – z udziałem zaskakujących gości. Tryptyk zainaugurowało Szczęście zaśpiewane z Belą Komoszyńską. Utwór został świetnie przyjęty.

Zobacz również: Anita Lipnicka – Śnienie – recenzja płyty

W drugiej odsłonie tryptyku, w utworze zatytułowanym Biały Obłok gościnnie pojawia się Igor Herbut. Przejmujący utwór o śmierci i odchodzeniu zyskał na emocjonalności dzięki unikalnemu połączeniu barw głosów Igora i Sebastiana.

Teledysk do Białego Obłoku to choreograficzne spojrzenie na przemijanie i zmienność relacji. To ruchowa opowieść o tym, jakie kolory zostawiamy na płótnie otaczającej nas natury oraz w sercach tych, przy których zawsze chcielibyśmy być obok. – dodają twórcy klipu, duet reżyserski Piotrovscy.

W nadchodzącym trzecim i ostatnim rozdziale tryptyku od Zakopower usłyszymy Ralpha Kaminskiego, który spróbował swoich sił w śpiewie podhalańskim.

Obrazek wyróżniający: kayax // materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze