Atomówki – dlaczego nie dostaniemy aktorskiego serialu?

Twórca kreskówki skomentował, dlaczego prace nad serialem aktorskim stanęły.

W tym roku z serialu Atomówki zrezygnowała stacja The CW, a kilka miesięcy później również Warner Bros. Oznaczało to oficjalne wstrzymanie prac nad projektem. W nowej odsłonie przygód Atomówek małe superbohaterki miały zostać rozczarowanymi dziewczynami po dwudziestce. Bajka, Bójka i Brawurka miały być rozżalone, że straciły dzieciństwo na rzecz walki z przestępczością. Okazuje się, że właśnie ten pomysł sam w sobie stanowił problem od samego początku.

Zobacz również: Popkulturowy przegląd miesiąca – najciekawsze premiery filmów, gier i komiksów listopada

Craig McCracken czyli twórca kreskówki rozmawiał między innymi na ten temat z reporterami z The Los Angeles Times. Uważa, że przekształcenie tych postaci w dorosłe bohaterki zmienia Atomówki w zupełnie inny serial. A nawet gorzej – stają się wtedy zwyczajne. Również odcinek pilotażowy nie został przyjęty zbyt ciepło. Mark Pedowitz z The CW uważa, że właśnie po to kręci się piloty. Mimo że wierzy w obsadę i twórców, jest to sygnał że muszą wrócić do podstaw i być może nakreślić fabułę na nowo.

Źródło obrazka głównego: fot. materiały prasowe

Agata Kowalczewska

Wychowana na fantastyce, od niedawna zakochana również w reportażach. Choć książki stoją wysoko na liście jej hobby, są na niej również dobre filmy, seriale i puby z planszówkami.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze