Marvel’s Wolverine prawdopodobnie opóźniony

Niepokojące wieści płynące ze studia Insomniac. Gra Marvel’s Wolverine najprawdopodobniej nie zostanie wydana w 2024 roku.

Daniel Ritchman, którego informacje z branży filmowej często pokrywają się z prawdą zabrał głos na temat nowego dzieła Insomniac Games. Gra Marvel’s Wolverine najprawdopodobniej trafi na rynek rok później. Wcześniejsze doniesienia informowały jakoby dzieło miało mieć premierę jesienią 2024 roku. Patrząc jednak na to, jak dobrze został zrealizowany Marvel’s Spider-Man 2, można być spokojnym, że studio chce dopiąć projekt na ostatni guzik.

Zobacz również: Marvel’s Spider-Man 2 – recenzja gry. Podwójna moc, podwójna odpowiedzialność

Cieszy również kolejna plotka, pochodząca od portalu Insider. Gra miałaby toczyć się w mieście Madripoor. Mogliśmy ją zobaczyć w serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Jest to miasto przestępców, w którym głównie mamy do czynienia z mutantami i przestępcami. Fabuła miałaby być o wiele mroczniejsza i brutalniejsza niż w grach z Pajęczakiem, co z pewnością zadowoli niejednego fana Rosomaka.

Źródło obrazka wyróżniającego: Insomniac Games

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze