GTA VI z pierwszym zwiastunem! Podano także datę premiery

GTA VI to zdecydowanie najbardziej oczekiwana gra w historii.  Wielka seria Rockstar Games każdego roku przynosi ogromne zyski, a GTA Online jest grane przez miliony graczy miesięcznie. fani już od dekady czekają na kolejną produkcję z serii. Studio jednak wreszcie postanowiło podzielić się z pierwszymi oficjalnymi materiałami z szóstej części GTA.

Zwiastun miał początkowo trafić dopiero 5 grudnia o godzinie 15:00, lecz przez wyciek materiału w mediach społecznościowych, Rockstar postanowiło dać nam pierwszy wgląd na GTA VI wcześniej. Na załączonym poniżej filmiku wideo możemy zobaczyć, iż gracz powróci do znanego z poprzednich części Vice City, mając do dyspozycji dwóch głównych bohaterów – Jasona oraz Lucy, która przy okazji jest pierwszą w historii serii kobiecą protagonistką. Zwiastun ukazuje także różne zakątki miasta, m.in kalifornijskie plaże, kluby nocne czy gangsterskie osiedla. Patrząc na poprzednią grę Rockstar, Red Dead Redemption 2, można się spodziewać, iż GTA VI będzie produktem, który wyznaczy nowe granice foto-realistycznej grafiki oraz realistyczności.

Zobacz również: Call of Duty: Modern Warfare III – recenzja gry. Makarow, Makarow, ty…

Podano także orientacyjną datę premiery GTA VI – 2025 rok. Gra wyjdzie na konsolach PS5 oraz Xbox Series X/S. Nie podano żadnych informacji o wersji na PC. Można tylko przypuszczać, iż na komputerach osobistych tytuł będzie można zagrać nieco później.

Źródło obrazka głównego: Rockstar Games

Tymon Zygadło

Miłośnik kina koreańskiego, animacji, mockumentów, twórczości Miyazakiego i gier singlepayer (zwłaszcza z gatunku soulslike). Wielki fan Wojowniczych Żółwi Ninja, serii Krzyk, Silent Hill oraz Resident Evil. Raz na jakiś czas poczyta komiksy lub trochę porysuje.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze