NEXT FEST 2024 – kolejni artyści potwierdzają swój udział

NEXT FEST Music Showcase & Conference powraca już za cztery miesiące, a organizatorzy stopniowo odsłaniają kolejne karty! 

Przyszłoroczny NEXT FEST Music Showcase & Conference odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia, a Wy już dziś poznajcie część programu! Koncerty, dyskusje, warsztaty oraz całe mnóstwo innych atrakcji czeka w kwietniu publiczność w stolicy Wielkopolski. Organizatorzy z Good Taste Production, Fundacji Trzy Sztuki razem z Miastem Poznań ponownie zapraszają do dyskusji o kondycji współczesnej polskiej muzyki i kreślenia scenariuszy jej przyszłości

Póki co poznaliśmy grono artystów i artystek, którzy jako pierwsi potwierdzili swoją obecność na NEXT FEST Music Showcase & Conference, a wśród nich bracia Kacperczyk, Łona x Konieczny x Krupa, Karaś/Rogucki, Lordofon, Fismoll, Julia Kamińska, Klaudia Szafrańska, Kari Sál, Sara James, Lotta, Agata Karczewska, Alles, Santabarbara, SaMa, Atom Juice, duet cosmos, jarqa, Piotr Odoszewski, Patryk Skoczyński, Izdeb, Filip Grodowski, Hamulec, Joulie Fox oraz LUI Gawrońska.

Zobacz również: Kacperczyk – Pokolenie końca świata – recenzja płyty

NEXT FEST 2024
materiały prasowe

Ponadto kolejne wytwórnie dołączają do kwietniowego NEXT FEST 2024, a najnowsza z nich to Niebieski Label. Jest to wytwórnia muzyczna, która powstała w czasie pandemii a tworzą ją osoby z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Zajmują się m.in. pisaniem i produkcją piosenek, wydawnictwem i dystrybucją – sami też fizycznie tłoczą płyty CD. W ramach Niebieski Label Showcase zagrają Pycorka, Sara Kordowska, Na Wpół Ślepy Człowiek i Kamil Kowalski.

NEXT FEST Music Showcase & Conference odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku w Poznaniu. Bilety dostępne są już dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl.

Obrazek wyróżniający: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze