Sirens – nowa gra akcji o wojowniczej syrenie

Firma Madmind i studio Silent Lamb ogłosili powstanie gry akcji, w której gracz będzie mógł wcielić się w wojowniczą syrenę.

Koncepcją tej gry jest scenariusz, gdzie ewolucja ludzkości uległa w pewnym momencie rozdzieleniu. Część tego gatunku postanowiła pozostać w środowisku wodnym, koncentrując się na doskonaleniu swojego ciała. W miarę upływu czasu istoty te zaczęły rozwijać cechy charakterystyczne dla morskich stworzeń, tworząc humanoidalne syreny, które nigdy nie eksplorowały życia na lądzie, a ich ewolucja miała miejsce wyłącznie w wodzie.

Zobacz również: Najstraszniejsi przeciwnicy w grach

Sirens - nowa gra akcji o wojowniczej syrenie
źródło: Madmind Studio S.A.

W trakcie gry, wraz z Syreną gracz otrzyma możliwość odwiedzenia mórz oraz oceanów, w których na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo. Zadaniem będzie odnalezienie skarbu, który umożliwi modyfikację jaskini. Gra Sirens nie posiada jeszcze dokładnej daty premiery, jednak twórcy zapewniają, że gra będzie dostępna przede wszystkim na PC.

Źródło obrazka głównego: Madmind Studio S.A.

Dominika Dąbek

Dużo ogląda. Jeszcze więcej czyta. Fanka Marvela, w szczególności jego kinowej odsłony oraz innych dobrych filmów, seriali i książek. W przerwach od tego wszystkiego składa zestawy Lego. W sieci znana jako movie_nika.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze