Już dziś rusza turniej w Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone rozpoczyna 2024 rok turniejem Trials of Urzikstan.

Londyn, 22 stycznia — Tego dnia odbędzie się długo oczekiwany turniej Call of Duty: WarzoneTrials of Urzikstan.  20 duetów streamerów z całej Europy będzie rywalizować ze sobą w bitwach 2 na 2. Nagroda? Część imponującej puli wynoszącej 50 000 euro i, oczywiście, szacunek na dzielni. Już dziś zajrzyj na Twitch, gdzie 20 europejskich streamerów będzie rywalizowało o tytuł mistrza. Do wygrania są również nagrody z puli o łącznej wartości 50 000 euro.

Zobacz również: Call of Duty: Modern Warfare III – recenzja gry. Makarow, Makarow, ty

Call of Duty

W Trials of Urzikstan wezmą udział między innymi jedni z najbardziej utalentowanych graczy w Call of Duty: Warzone w Europie – w tym Fifakill (Wielka Brytania), Emzy (Wielka Brytania), Stylerz (Niemcy), MckyTV (Niemcy), ChowH1 (Francja), Moonryde (Włochy) oraz Izak (PL). Streamerzy będą rywalizować w trzydniowym turnieju na żywo. Poniżej znajdują się terminy transmisji:

  • Dzień 1 – 22/01: 17:00 CET – 20:50 CET
  • Dzień 2 – 23/01: 17:00 CET – 20:50 CET
  • Dzień 3 – 24/01: 17:00 CET – 22:30 CET

W Trials of Urzikstan gracze mogą spodziewać się gwiazdorskiego zespołu obsługującego transmisję. Pojawią się między innymi  Jasmine „Veracity” Kanuga, komentatorzy Chris TunnAlan Brice i Nfinity oraz starszy producent Dexerto, EnigmaGracze mogą śledzić akcję na oficjlanym kanale Call of Duty® na Twitchu, gdzie będą mieli również okazję zdobyć ograniczoną liczbę kodów do gry. Wszyscy rywalizujący zawodnicy będą także transmitować swoją rozgrywkę na swoich kanałach na różnych platformach, w tym na Twitchu i YouTube. 

Więcej informacji na stronach oficjalnej stronie i kanale youtube oraz na profilach @Activision i @CallofDuty na Twitterze, Instagramie i Facebooku. 

Źródło obrazka głównego: Cenega

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze