Rozdzielenie – place na planie sezonu 2 wznowione

Ekipa filmowa powróciła w końcu na plan filmowy 2 sezonu hitu platformy Apple TV+. Proces ten został opóźniony przez zeszłoroczne strajki aktorów i scenarzystów w Hollywood. 

Prace nad kontynuacją thrillera sci-fi od Apple wstrzymano w maju 2023 wraz z ogłoszeniem strajku gildii scenarzystów przeciwko stowarzyszeniu AMPTP. Obie strony zawarły porozumienie już we wrześniu 2023 roku, jednak na tym etapie do protestu przyłączyła się gildia aktorów SAG-AFTRA. Teraz, gdy obie gildie ostatecznie podpisały kontrakty na satysfakcjonujących warunkach, a prace w Hollywood ruszyły pełna parą, ekipa powróciła również na plan serialu Rozdzielenie.

Zobacz również: Duchy Nowego Jorku – recenzja książki. Zobaczyć światła miasta

W poniedziałek firma Apple poprzez oficjalne konto na platformie X udostępniła czarno-białe zdjęcie planu zdjęciowego. Widoczna na nim gwiazda serialu –  Adam Scott biegnie przez rozświetlony korytarz przypominający przestrzeń biurową Lumon znaną z 1 sezonu.  Producent wykonawczy Ben Stiller udostępnił post z komentarzem Wracamy do pracy.

Jakkolwiek radosna by ta informacja nie była, wciąż nie dostaliśmy bardziej szczegółowych informacji oraz daty premiery. Na takowe będziemy musieli jeszcze poczekać. Wstępnie jednak premiera drugiego sezonu serialu Rozdzielenie przewidywana jest na pierwszą połowę 2025 roku. Najbliższe miesiące zaowocują na pewno wysypem doniesień z planu i materiałów promocyjnych. Pierwszy sezon tymczasem jest dostępny do obejrzenia na platformie Apple TV +.

Źródło obrazka głównego: Apple

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze