Daredevil: Born Again – bohaterowie na nowych zdjeciach z planu

Disney podgrzewa oczekiwania fanów serialu kolejnymi materiałami.

Wczoraj do sieci wyciekły nowe, kolejne już zdjęcia z planu nadchodzącego serialu Daredevil: Born Again. Poprzednie materiały potwierdzały pojawienie się w produkcji Karen Page oraz Foggy’ego Nelsona. Tym razem jednak zdjęcia, poza tytułowym bohaterem, pokazują także antagonistę, którego występ zapowiadany był kilka tygodni temu. Wtedy były to jeszcze jednak niepotwierdzone pogłoski. Dziś jednak mamy pewność, że jednym z przeciwników Daredevila, który pojawi się w serialu będzie Bullseye, grany przez Wilsona Bethela. Aktor wcześniej wcielał się w postać w trzecim sezonie serialu Netflixa.

Zobacz również: Darth Maul: Syn Dathomiry – recenzja. Niewykorzystany potencjał

Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej:

Daredevil: Born Again
fot: Enterteinment Weekly

Pojawienie się Bullseye’a jest dość zaskakujące, jednak z pewnością na takie starcie czekali wielbiciele obu postaci. Od czasu plotek o powrocie antagonisty. Na powyższych zdjęciach można też dostrzec sporą zmianę w stroju tytułowego bohatera, który nie będzie już nosił się na żółto,  a przywdzieje bardziej klasyczny styl.

Daredevil: Born Again ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Póki co nie znamy jednak przybliżonej daty premiery.


Źródło grafiki głównej: kadr z serialu „She Hulk”

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze