Banishers: Ghosts of New Eden z nowym zwiastunem premierowym

Firmy Focus Entertainment i DON’T NOD z dumą wypuszczają dziś na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X swoją najnowsza grę RPG akcji. 

Banishers: Ghosts of New Eden to narrycyjna gra rpg akcji.  Wcielamy się w niej w duet utalentowanych łowców duchów, a zarazem kochanków. Stoją oni bowiem przed trudnymi decyzjami mającymi poważne konsekwencje zarówno dla żywych, jak i umarłych. Gra jest od dziś dostępna w sklepach w wydaniach na PlayStation 5 i Xbox Series X.

Zobacz również: Banishers: Ghosts of New Eden – recenzja gry. W imię miłości

Banishers: Ghosts of New Eden to najnowsza gra francuskiego studia DON’T NOD, znanego między innymi z serii Life is Strange czy klimatycznego rpg Vampyr.

New Eden, rok 1695. Antea Duarte i Red mac Raith są kochankami i Pogromcami – łowcami duchów.  Przysięgli swego czasu chronić żywych przed zagrożeniem ze strony widm i upiorów. Po ich katastrofalnej ostatniej misji Antea zostaje śmiertelnie ranna, stając się jednym z duchów, których nienawidzi. W nawiedzonej dziczy Ameryki Północnej para desperacko szuka sposobu na rozwiązanie tej sytuacji.

Zanurz się w pięknej, intymnej i potężnej historii między dwojgiem nieszczęśliwych kochanków. W roli Pogromców stań się częścią życia społeczności regionu New Eden. Rozwiązuj także przypadki nawiedzenia w mistycznym, bogatym w historie i pełnym tajemnic świecie, nękanym przez nadprzyrodzone stworzenia i starożytne tajemnice. Użyj swojego sprytu lub połącz duchowe moce Antei i arsenał Reda, aby pokonać i wygnać dusze dręczące żywych.

Banishers: Ghosts of New Eden
grafika promocyjna gry  | Plaion

W trakcie przygody będziesz podejmować trudne decyzje. Każda z nich dramatycznie wpłynie na Twoją historię i losy mieszkańców New Eden – zarówno tych żywych, jak i błąkające się dusze. Jak bardzo jesteś w stanie nagiąć swoją przysięgę walki z duchami?

Gra Banishers: Ghosts of New Eden ukazała się dziś na platformach PlayStation 5 i Xbox Series X w polskiej wersji językowej (z napisami). Dzięki współpracy firm Focus Entertainment oraz PLAION Polska można ją nabyć w wyjątkowej edycji fizycznej. Co więcej, zawiera ona dodatkowo DLC z Zestawem Tułacza. W jego skład wchodzi między innymi strój Tułacza oraz Cortador i Ascua, legendarne bronie od dawno zaginionego, słynnego pogromcy. Natomiast więcej informacji o grze można znaleźć na oficjalnej stronie wydawcy.


Źródło obrazka głównego: Plaion

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze