Wiedźmin – zdjęcia do czwartego sezonu zaliczają opóźnienie

Trwają prace przedprodukcyjne czwartego sezonu serialu Wiedźmin, w którym Liam Hemsworth zadebiutuje w roli Geralta z Rivii. Okazuje się, że aktorzy wrócą na plan zdjęciowy później niż zakładano. 

Wcześniej informowaliśmy, że zdjęcia do czwartego sezonu Wiedźmina rozpoczną się w marcu tego roku. W miarę upływu tygodni, harmonogram nieco się zmieniał. Jak podaje Redanian Intelligence, kamery mają zacząć działać dopiero w kwietniu. Nie jest to nic nadzwyczajnego, ponieważ zespoły produkcyjne zawsze mają na początku przybliżony czas realizacji. Dokładną datę premiery poznamy, gdy zdjęcia będą zbliżać się do końca, zapewne jeszcze w tym roku.

Zobacz także: Orion i Ciemność — recenzja filmu. Wszystkie nasze strachy

Wiedźmin
Kadr z trzeciego sezonu Wiedźmina, Netflix

Pod koniec roku z uniwersum Wiedźmina będzie miało premierę anime Syreny z Głębin i zupełnie nowa książka Andrzeja Sapkowskiego, która jest zaplanowana na zimę 2024 roku.

Żródło grafiki głównej: Kadr z trzeciego sezonu Wiedźmin, Netflix

Seweryn Kuk

Nałogowy kolekcjoner z ciągłym brakiem miejsca na swoje zbiory. Uwielbia mitologię nordycką, gry karciane i strategiczne. Aktualnie stara się nadrobić cały rynek komiksowy ubiegłego półwiecza. Enjoyer Sarniego Żniwa i Misji Kleopatry. Oba filmy widział ponad 50 razy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze