Peacemaker nadciąga do Mortal Kombat 1

Firmy Warner Bros. Games i NetherRealm Studios opublikowały dziś nowy zwiastun przedstawiający rozgrywkę z nadchodzącej zawartości do pobrania (DLC). Pojawi się w niej Peacemaker, któremu głosu i podobizny użycza aktor John Cena.

Inspirowany filmem DC Suicide Squad i serialem Max Peacemaker, bohater dołączy do listy postaci Mortal Kombat 1 w dniu 28 lutego – we wczesnym dostępie dla posiadaczy Zestawu Kombat. Dla reszty graczy stanie się dostępny od 6 marca.

Zobacz również: Mortal Kombat 1 – recenzja gry. Nie do końca udany nie do końca reboot

Peacemaker, znany również jako Christopher Smith, z całego serca pragnie zaprowadzić pokój i zabije każdego, kto stanie mu na drodze. W nowym filmiku Peacemaker jest gotów, by rzucić wyzwanie Liu Kangowi i jego Nowej Erze pokoju. Bohater ma do dyspozycji potężny zestaw manewrów, obejmujący eksperckie umiejętności strzeleckie oraz funkcje hełmu, a towarzyszy mu jego wierny Orzełek. Całości dopełniają jego legendarne ruchy taneczne okraszone dozą bezczelnego humoru.

Oprócz tego w zwiastunie po raz pierwszy przyjrzymy się Janet Cage, nowej wojowniczce Kameo dostępnej w ramach zawartości do pobrania (DLC), będącej alternatywną wersją Johnny’ego Cage’a – będzie ona pomagać graczowi podczas walk, korzystając z szeregu zdolności wspierających. Janet Cage znajdzie się w zestawie Kombat, a także w oddzielnej sprzedaży w marcu 2024 r.

Ponadto w dniu 28 lutego w grze Mortal Kombat 1 udostępniona zostanie funkcja Krossplay dla platform PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC (Steam oraz Epic Games Store). Funkcja Krossplay pozwoli graczom na wyszukiwanie gier w walkach 1 na 1 w Lidze Kombat i zwykłych walkach. Umożliwi również zapraszanie znajomych do prywatnych walk 1 na 1 oraz przeglądanie rankingów na wszystkich obsługiwanych platformach. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Źródło obrazka głównego: NetherRealm

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze