Szybcy i Wściekli jednak zakończą się na 11. części

Rodzina powróci do kin w przyszłym roku.

Ostatnia część serii Szybcy i Wściekli, czyli Fast X miała swoją premierę pod koniec zeszłego roku. Tuż przed nią pojawiły się niepotwierdzone pogłoski na temat kolejnych odsłon. Wcześniej mówiono, że czeka nas jeszcze tylko jedna, czyli 11. część. Jednak Vin Diesel podczas oficjalnej premiery wspomniał o przygotowywanych kolejnych dwóch epizodach, co zaraz wywołało lawinę spekulacji. Teraz jednak jego ostatni wpis mówiący o „wielkim finale” potwierdza, że seria oficjalnie zakończy się właśnie na następnej części i 12. odsłona nie powstanie.

Zobacz również: Bracia ze stali – recenzja filmu. Siła braterstwa

Fast X zakończył się mocnym clifhangerem, który ujawnił nam kolejnego złoczyńcę serii, który dołączył do Dante Reyesa, który był solą w oku Dominica Toretto w ostatnim filmie. Na tę chwilę nie znamy szczegółów fabularnych nadchodzącej odsłony. Planowana premiera „jedenastki” to kwiecień 2025 roku.


Źródło grafiki głównej: kadr z filmu Szybcy i Wściekli 10
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze