Nowy zwiastun hiszpańskiego serialu Żelazna Ręka

Kolejna intrygująca premiera Netfliksa zbliża się wielkimi krokami. Najsłynniejsza platforma streamingowa świata właśnie podzieliła się nową zapowiedzią serialu o tytule Żelazna Ręka (Mano de Hierro).

Codziennie do portu w Barcelonie dociera prawie 6000 kontenerów z towarami z całego świata. W ciągu jednego roku można ukryć w nich ponad 30 000 kg kokainy, czyniąc z tego miasta portowego gorący punkt dla przemytników narkotyków. Joaquin Manchado, właściciel głównego terminala w tym porcie, dobrze o tym wie. Jeżeli ktoś chce przerzucić przez Barcę nielegalny towar, musi liczyć na współpracę z Joaquinem i jego obstawą. Niespodziewany incydent oraz utrata istotnej partii kokainy stają się iskrą, która rozpala bezlitosną wojnę, nasyconą morderstwami i pragnieniem zemsty.

Zobacz również: Najlepsze hiszpańskie seriale

Twórcą serialu jest Lluís Quílez. W obsadzie pojawią się m.in.: Jaime Lorente, Eduard Fernández, Natalia de Molina, Sergi López.

Data premiery serialu Żelazna Ręka na Netfliksie to 15 marca 2024 roku.

Grafika główna: about.netflix.com

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Gorzowianka. Miłośniczka punka, horrorów, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze