Premierowy zwiastun The Outlast Trials ocieka krwią i posoką

Otwórz drzwi do swojego najgłębszego koszmaru i przygotuj się na nieustannie rosnące poczucie niepokoju. Przeżyj intensywne doświadczenie survival horroru w najnowszym wydaniu, dostępnym już na wszystkich platformach.

The Outlast Trials można było sprawdzić ramach wczesnego dostępu na platformie Steam już od 2023 roku. Natomiast wersja 1.0 ukazała się 5 marca na PC. Gra zostanie również wydana na PS5 oraz Xbox Series X|S tego samego dnia. Tymczasem pięciominutowy zwiastun premierowy oferuje kuszące zapowiedzi tego, czego można się spodziewać. Podsumowuje on fabułę oraz elementy rozgrywki, a także wprowadza w niepowtarzalny, niepokojący klimat. W ramach ostrzeżenia warto nadmienić, że ten zwiastun jest pełen krwi i makabrycznych scen. Zawiera także obrazy wisielców, oraz inne wstrząsające i przerażające sceny.

Zobacz również: The Thaumaturge – recenzja gry. Gotta catch’em all

The Outlast Trials to trzecia odsłona w serii Outlast. Jako prequel do pierwszej i drugiej części, najnowsza produkcja studia Red Barrels pozwala graczom wcielić się w rolę obiektu testowego z okresu zimnej wojny, który próbuje przetrwać serię makabrycznych prób. Gra jest możliwa do rozgrywki samodzielnie lub w trybie współpracy.

The Outlast Trials jest wciąż dostępny w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam za 30 dolarów.  Cena ta może jednak wzrosnąć w momencie premiery gry, która nastąpi 5 marca. Każdy, kto kupi przed tą datą, otrzyma niższą cenę, zestaw Grizzly Hazmat oraz 50% zniżki na zestaw starterowy Reagent.


Źródło obrazka głównego: Red Barrels

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze