Śmierć i inne szczegóły od dzisiaj w Disney+

Co może się stać, jeśli ktoś w złym czasie znajdzie się w nieodpowiednim miejscu? Tego widzowie dowiedzą się z historii Imogene Scott, bohaterki 10-odcinkowego serialu kryminalnego Śmierć i inne szczegóły, który w całości zadebiutował dziś na platformie Disney+.

Główną bohaterką serialu Śmierć i inne szczegóły, rozgrywającego się w pełnym przepychu świecie globalnej elity, jest błyskotliwa i niestrudzona Imogene Scott (Violett Beane). To historia kobiety, która znalazła się w niewłaściwym miejscu i czasie (prawdą jest, że trochę z własnej winy) i staje się główną podejrzaną w sprawie zagadkowego morderstwa. Miejsce? Wystawnie urządzony śródziemnomorski liniowiec. Podejrzani? Każdy z rozpieszczonych pasażerów i każdy z zapracowanych członków załogi. Problem? Aby dowieść swojej niewinności, Imogene musi współpracować z człowiekiem, którym gardzi — światowej sławy detektywem, Rufusem Cotesworthem (Mandy Patinkin).

Zobacz również: Awatar: Ostatni władca wiatru – recenzja serialu. Czy warto było bać się tak?

Obok odtwórców głównych ról w serialu występują: Lauren Patten, Rahul Kohli oraz Angela Zhou. Pojawią się także Hugo Diego Garcia, Pardis Saremi i Linda Emond. Za produkcję serialu „Śmierć i inne szczegóły” odpowiada ABC Signature. Autorami scenariusza i producentami wykonawczymi serialu są: Mike Weiss i Heidi Cole McAdams, którzy są także showrunnerami.

Obrazek główny: Materiał prasowy/Disney+.

Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze