Bruce Springsteen świętuje 50-lecie kariery

19 kwietnia ukaże się kompilacja 18-tu największych przebojów Bruce’a Springsteena i dostępna będzie na płycie CD i dwóch winylach w trzech wersjach. Dodatkowo na platformach streamingowych fani artysty znajdą rozszerzoną edycję albumu Best of Bruce Springsteen, która zawierać będzie 31 utworów.

Zamów w przedsprzedaży

Wśród osiemnastu utworów znajdują się single pochodzącego z początków kariery i pierwszego albumu Greetings from Asbury Park, NJ, aż do wydanego w 2020 roku krążka Letters To You. Na fanów czekają ulubione kompozycje jak Growin’ Up i Rosalita (Come Out Tonight), najważniejsze elementy występów Springsteena na żywo Dancing In The Dark i The Rising, aż po przeboje Born To Run oraz Hungry Heart. Wszystkie te utwory zebrane są na jednym wydawnictwie po raz pierwszy.

Zobacz również: Rod Stewart i Jools Holland – Swing Fever – recenzja płyty

Obrazek wyróżniający: okładka płyty

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze