Ghost of Tsushima zmierza na PC! Znamy datę premiery

Playstation wypuszcza swoją kolejną produkcje na komputery osobiste! Premiera już niedługo.

Pecetowcy dostaną szansę zagrania świetnie ocenianego exclusive’a Playstation – Ghost of Tsushima. W 2020 produkcja podbiła serca graczy oraz osiągnęła wysokie liczby sprzedaży. Za port odpowiedzialny jest Nixxes Software, które przeniosło już na komputery osobiste takie tytuły jak Spider-Man (2018) czy Ratchet & Clank: Rift Apart. Data premiery gry jest planowana na 16 maja 2024 roku, zaś cena produktu wynosi 259zł.

Osoby decydujące się kupić Ghost of Tsushima w przedsprzedaży, dostaną dodatkową zawartość w postaci:

  • Koń w nowej grze+, wierny towarzysz podróży
  • Ubranie Wędrowca, idealne dla wprawnego wojownika
  • Barwnik do Zniszczonego Pancerza ze sklepu Baku

Natomiast gracze, którzy połączą konta Playstation Network ze Steam, otrzymają następujące dobra:

  • Ubranie Mistrza Łucznictwa
  • Talizman Psiej Rekrutacji

Zobacz także: The Thaumaturge – recenzja gry. Gotta catch’em all

W czasie podboju na wschodzie w drugiej połowie XIII wieku mongolskie imperium rozgromiło całe państwa. Tylko Cuszima dzieli potężną mongolską flotę dowodzoną przez bezwzględnego, przebiegłego Khotun-chana od głównej wyspy Japonii.

Gdy wyspa przyjmuje na siebie gniew pierwszej fali Mongołów, dzielny samuraj Jin Sakai postanawia stawić im opór. Jako jeden z ostatnich przedstawicieli swego klanu pragnie zrobić wszystko, aby ochronić swój lud i ocalić ojczyznę. W tym celu będzie musiał porzucić samurajskie tradycje, które go ukształtowały, i stworzyć własną drogę – drogę Ducha, tym samym wypowiadając najeźdźcom niekonwencjonalną wojnę o wolność Cuszimy.

– Oficjalny opis dystrybutora

Nie jest to jedyny port Playstation na PC w 2024. W tym roku użytkownicy komputerów osobistych będą mieli okazję pograć w takie produkcje jak Horizon Forbidden West: Complete Edition czy Until Dawn.

Źródło obrazka głównego: materiały prasowe

Tymon Zygadło

Miłośnik kina koreańskiego, animacji, mockumentów, twórczości Miyazakiego i gier singlepayer (zwłaszcza z gatunku soulslike). Wielki fan Wojowniczych Żółwi Ninja, serii Krzyk, Silent Hill oraz Resident Evil. Raz na jakiś czas poczyta komiksy lub trochę porysuje.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze