J Balvin wydaje nowy utwór

J Balvin dedykuje nowy utwór silnym kobietom. W singlu Triple S artystę wsparli De La Ghetto oraz Joewell & Randy. Reggeatonowy utwór wyprodukowali Tainy i Subelo.

Tytuł to skrót od sformułowania „Suelta, Soltera, Sin Nadie Que La Joda”, co możemy luźno przetłumaczyć jako „Singielka, silna, nie zadzieraj z nią”. J Balvin przyznaje, że piosenka jest dedykowana ognistej determinacji i niezłomności silnych kobiet z całego świata.

Klip do utworu świetnie oddaje to przesłanie. Wideo do Triple S powstało w luksusowej posiadłości Chateau Artisan w Miami, zaprojektowanej przez słynnego architekta Charlesa Siegera. Za reżyserię odpowiadają Patricia Alfonso i Chris Cabrera. Główną bohaterką jest szefowa mafii, a J Balvin wciela się w rolę jednego z jej pomagierów.

Zobacz również: Kali Uchis – Orquídeas – recenzja płyty

Obrazek wyróżniający: materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze