STALKER: Legends of the Zone Trilogy wyciekło! Dziś oficjalna zapowiedź?

Pre-ordery na jeszcze niezapowiedzianą grę S.T.A.L.K.E.R.: Legend of the Zone Trilogy właśnie ruszyły w japońskich sklepach!

Choć Japończycy znani są ze swojej punktualności, w tym wypadku ewidentnie coś nie zagrało. W japońskich sklepach ruszyła powiem przedsprzedaż jeszcze niezapowiedzianej kolekcji trzech gier z serii STALKER – Cień Czarnobyla, Czyste Niebo oraz Zew Prypeci. Warto tutaj wspomnieć o kilku ważnych faktach. Seria po raz pierwszy zadebiutuje poza komputerami osobistymi. Rzeczony pre-order dotyczy gry w wersji na konsolę PS4.

Zobacz również: Najlepsze gry 2024 roku

Druga sprawa, to sama cena pakietu. Japońscy sprzedawcy wycenili ją na 6.5 tysiąca yenów, co przekłada się na około 170 złotych. Najważniejsze jednak jest to, że zremasterowana trylogia zadebiutować ma 27 czerwca bieżącego roku. Kiedy zaś możemy spodziewać się oficjalnej prezentacji STALKER: Legends of the Zone Trilogy? Najprawdopodobniej dzisiaj o 19:00, podczas wydarzenia Microsoftu Xbox Partner Preview. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze screeny z gry.

stalker

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze