Supe Lives Matter i Make America Super Again – nowe materiały promocyjne 4 sezonu The Boys!

Amazon Studios opublikowało nowy plakat do 4 sezonu The Boys, który zapowiada Homelandera jako osobę, która sprawi, że Ameryka znów będzie super. To oczywisty ukłon w stronę sloganu Donalda Trumpa.

Oficjalne konto The Boys udostępniło reakcję nienawidzącego supków Rzeźnika, opisującego Ojczyznosława jako Wanker-in-chief. Oto plakat:

Najnowszy sezon Chłopaków będzie zawierał wątek Victorii Neumann i Roberta Singera ubiegających się odpowiednio o stanowisko wiceprezydenta i prezydenta USA. Istnieje nawet oficjalna strona internetowa Singer-Neuman, która przedstawia ich własne, fikcyjne historie, a także wideo, w którym Neuman przekonuje, że Supe Lives Matter.

Zobacz również: Najlepsze seriale 2024 roku

4 sezon The Boys wprowadza również nowe postacie. Superbohaterka Firecracker (Valorie Curry), wydaje się być sprzymierzeńcem Ojczyznosława. Do walki Chłopaki kontra Supki dołączy także Jeffrey Dean Morgan, którego postać ma powiedzieć wprost, jak głupia jest nazwa The Boys.

Premiera nowego sezonu odbędzie się 13 czerwca na Prime Video. 4 sezon serialu składać się będzie z ośmiu odcinków, a nowe epizody będą emitowane w czwartki. Oznacza to, że jeden z nowych odcinków pojawi się 4 lipca tego roku, w Święto Niepodległości w USA, co wydaje się bardziej niż odpowiednie.

Fot. główne: Kolaż materiałów prasowych

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze