Furiosa – Chris Hemsworth jako Dementus na nowym zdjęciu z filmu!

Chris Hemsworth jest nie do poznania na nowym zdjęciu z prequela Mad Maxa – filmu Furiosa.

Kinowe Uniwersum Marvela zmieniło Chrisa Hemswortha w prawdziwego bohatera akcji. Po przełomowej roli Thora, gwiazdor Avengers stał na czele wielu hitów akcji – od Extraction po Facetów w Czerni. Teraz Bóg Gromu wciela się w znacznie bardziej nikczemną rolę Dementusa w filmie Furiosa. Trzeba przyznać, że ciężko go rozpoznać!

Zobacz również: Ranking filmów Marvel Cinematic Universe

Furiosa to długo oczekiwany powrót do uniwersum Mad Max, stworzonego przez reżysera George’a Millera. Film, będący prequelem powszechnie uwielbianego Fury Road, śledzi wczesne życie tytułowej Furiosy (w tej roli Anya Taylor-Joy), która znajduje się w środku wojny gangów między Dementusem (Chris Hemsworth) i Immortan Joe.

Zobacz również: Najlepsze filmy 2024 roku

Warto przypomnieć, że Mad Max: Na drodze gniewu zadebiutował w 2015 roku, a jego sukces był niezaprzeczalny. Film ten zgarnął dziesięć nominacji do Oscarów, a ostatecznie zdobył aż sześć prestiżowych statuetek. Dochody ze sprzedaży biletów osiągnęły imponującą sumę przekraczającą 376 milionów dolarów, co jest znacznym sukcesem w stosunku do początkowego budżetu w wysokości 150 milionów dolarów.

Natomiast niecierpliwie oczekiwana przez fanów premiera Furiosy została zaplanowana na 24 maja 2024 roku, obiecując im niezapomniane przeżycia.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze