McFarlane prezentuje oficjalne figurki z serialu Fallout

W zeszłym miesiącu, McFarlane Toys ogłosiło partnerstwo z Amazon MGM Studios i Bethesdą w celu opracowania nowej linii figurek inspirowanych nadchodzącym serialem Fallout.

Biorąc pod uwagę, że serial Fallout zadebiutuje na Prime Video już 12 kwietnia, nie jest zaskoczeniem, że nie musieliśmy długo czekać na zapowiedzi figurek. Niektórzy fani bez wątpienia będą rozczarowani, że falloutowe figurki są z linii Movie Maniacs, co oznacza, że nie mają zbyt wielu (jeśli w ogóle) punktów artykulacji. Są to jednak wydania limitowane z nakładami od 3750 do 5600 sztuk. Zawierają one również mnóstwo szczegółów wraz z malowniczym tłem do wyświetlania, kartą i sekretnym przedmiotem bonusowym.

Zobacz również: Najlepsze gry 2024 roku

fallout

Fallout to długo wyczekiwany serial na podstawie kultowej serii gier. Twórcami produkcji są Jonathan Nolan i Lisa Joy. W głównych rolach zaprezentują się Walton Goggins oraz Ella Purnell. Obok nich, na ekranie pojawią się m.in. Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones, Aaron Moten, Moises Arias, Johnny Pemberton oraz Aixa Kendrick.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze