Kultowa gra Amerzone – The Explorer’s Legacy powróci w odświeżonej wersji

Już od premiery w 1999 roku, Amerzone zapisało się w annałach historii gier, fascynując graczy na całym świecie bogatą narracją i zapierającym dech w piersiach kunsztem. Sprzedaż w ponad milionie egzemplarzy jest świadectwem jego wpływu na gatunek gier przygodowych. Pozostawił niezatarty ślad na graczach w każdym wieku.

Microids i Microids Studio Paris z radością prezentują długo oczekiwany remake uwielbianej przygodówki Amerzone – The Explorer’s Legacy. Za grę odpowiada Benoît Sokal, wizjoner stojący za znaną sagą Syberia. Ten remake obiecuje po raz kolejny zachwycić graczy wciągającą fabułą i oszałamiającą grafiką. Nowoczesna wersja Amerzone ukaże się na platformy PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC w 2024 roku. Z pewnością wywoła nostalgię, jednocześnie oferując świeżą i ekscytującą przygodę.

Zobacz również: Mary & George – recenzja serialu. To nie nowi Bridgertonowie ani Tudorowie, a jakość sama w sobie

Amerzone – The Explorer’s Legacy zaprasza do eksploracji i podróży, na przypominającą sen wyprawę, która przenosi graczy do niezwykłego świata. Ten remake, osadzony w tajemniczej krainie Ameryki Łacińskiej gdzie natura odzyskała swoją moc, będzie inną niż wszystko do tej pory, oszałamiającą wizualnie odyseją. Przenieś się do pełnego tajemnic i cudów świata, gdzie każdy zakątek kryje w sobie obietnicę przygody.

Jako odważny dziennikarz spełniający ostatnie życzenie legendarnego odkrywcy, odkryjesz tajemnice enigmatycznej przeszłości Amerzone. Zanurz się w tę zapomnianą krainę, zwiedzając starożytne ruiny i stawiając czoła zagadkom, które przetestują twój spryt i determinację. Czy odkryjesz prawdę o mitycznych wielkich białych ptakach i poznasz tajemnice ukrywające się w historii Amerzone?

Amerzone – The Explorer’s Legacy ukaże się na platformach PlayStation 5 i Xbox Series X w 2024 roku. W dniu premiery trafi również cyfrowo na XSS i PC. Ponadto wkrótce wystartują zamówienia przedpremierowe na wydanie pudełkowe.


Źródło obrazka głównego: Plaion Polska

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze