HIT WEEK: Tanie Granie w Multikinie Atrium Reduta – bilety na filmy od 10 zł!

Od 16 do 24 marca w warszawskim Multikinie Atrium Reduta będzie trwał HIT WEEK: Tanie Granie! Przez ponad tydzień widzowie mogą oglądać filmy z biletem od 10 zł w strefie SuperPromo przy zakupie online! To wspaniała okazja, żeby zobaczyć na wielkim ekranie filmowe hity. 

Multikino Atrium Reduta zaprasza od najbliższej soboty na HIT WEEK: Tanie granie. To aż 9 dni z biletami od 10 zł. Od 16 do 24 marca w repertuarze widzowie znajdą filmy premierowe jak: Za duży na bajki 2, Mean Girls oraz Budda. Dzieciak ’98. Nie zabraknie również propozycji z bieżącego repertuaru: Diuna: Część druga, polskiej produkcji Biała odwaga, komedii romantycznej Tylko nie ty czy horroru Urojenie. W Multikinie Atrium Reduta będą również propozycje dla najmłodszych widzów. Na wielkim ekranie można będzie zobaczyć między innymi animacje Kung Fu Panda 4 oraz Zagadka Klary Muu.

Zobacz również: Strefa Interesów – recenzja filmu. Głusi na cierpienie

Materiały prasowe Multikino
Materiały prasowe Multikino

HIT WEEK: Tanie Granie odbędzie się po raz drugi w Multikinie Atrium Reduta. Inicjatorem akcji jest zarządca galerii Atrium Reduta w Warszawie. Od 16 do 24 marca bilety w strefie SuperPromo w Multikinie Atrium Reduta będą kosztowały 10zł online. Przy zakupie biletów w kasie kina cena będzie wynosiła 12 zł.

Bilety na HIT WEEK: Tanie Granie od 16 do 24 marca są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Źródło obrazka głównego: materiały prasowe Multikino

Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze