Krzyk VII – Neve Cambpell powraca jako Sidney Prescott!

Seria Scream ma się tak dobrze, jak nigdy!

No, przynajmniej jeśli nie patrzymy na zakulisowe sprawy. Bo tam co chwilę dostajemy nową aferę – to o poglądy osób zaangażowanych w serię na temat konfliktu Palestyna-Izrael, to kłótnie na temat wizji między producentami a twórcami, czy w końcu spory w kwestii wynagrodzenia. Te ostatnie widocznie nie stanowią już problemu. Neve Campbell, główna twarz Scream odeszła od franczyzy właśnie ze względu na niezadowalającą propozycję gaży. Cóż, finanse najwyraźniej się znalazły, bo Campbell ogłosiła na Instagramie powrót do roli w filmie Krzyk VII.

Zobacz również: Ranking filmów Krzyk

Krzyk VII wyreżyseruje Kevin WIlliamson, który był autorem scenariusza oryginalnego filmu z 1996 roku. Scenariuszem zajmie się Guy Busick, czyli autor dwóch poprzednich odsłon. Krzyk VII miał być ostatnią częścią trylogii o siostrach Carpenter (granych przez Jennę Ortegę oraz Melissę Barrerę). Niestety, obie aktorki podpisały kontrakt tylko na dwie produkcje. Barrera została zwolniona przez swoje wypowiedzi na temat konfliktu Izrael-Palestyna. Ortega zażądała zbyt wysokiej gaży i studio Spyglass nie przedłużyło kontraktu.

Krzyk VI pojawił się w kinach 10 marca 2023 roku. Nie wiadomo na razie, kiedy 7 część będzie miała swoją premierę.

Zobacz również: Poradnik: Jak przetrwać w filmie Krzyk

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze