Lauren Mayberry zmienia kształty w nowym singlu

Liderka grupy CHVRCHES prezentuje trzeci solowy singiel. Po debiutanckiej balladzie Are You Awake? i popowym majstersztyku Shame, przyszedł czas na Changing Shapes.

Autorami singla są Lauren Mayberry, Matt Koma, Cleo Tighe i Evan Blair, a za produkcję odpowiada Koma. W nowym utworze wokalistka zastanawia się, jak tradycyjne postrzeganie ról płciowych wpłynęło na jej życie oraz karierę.

Mayberry opowiada:

Występuję dla publiczności, ale także gram role wewnętrzne, bo bardzo często prowadzę negocjacje sama ze sobą. W jaki sposób mogę zadowolić ludzi w takim stopniu, bym mogła tworzyć na własnych zasadach? Czasami czuję się jak oszustka i hipokrytka, bo cała narracja wokół CHVRCHES jest mocno feministyczna, a z drugiej strony osobiste doświadczenia wskazują, że często jest zupełnie odwrotnie. Odnoszę wrażenie, że wykonałam tyle pracy, by rzeczy jako tako funkcjonowały, ale gdy adaptuję się do konkretnej roli, wydaje mi się to lekką manipulacją.

Zobacz również: Ariana Grande – eternal sunshine – recenzja albumu

Fot. główna: materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze