Pierwsze spojrzenie na reboot The Crow. Kiedy zwiastun?

Pierwszy zwiastun rebootu filmu The Crow w reżyserii Ruperta Sandersa pojawi się w sieci już dziś, a Lionsgate udostępniło krótki teaser ujawniający oficjalne logo wyczekiwanej produkcji.

Lionsgate, za pośrednictwem krótkiego teasera, ogłosiło, że pierwszy zwiastun The Crow zostanie opublikowany w sieci już dziś. Wideo nie zawiera żadnych materiałów z samego filmu, ale ujawnia oficjalne logo wraz z kilkoma ujęciami dwóch postaci (prawdopodobnie Erica i Shelley) wijących się we krwi.

Zobacz również: Najlepsze filmy lat 90-tych

Opis filmu brzmi następująco:

Bratnie dusze Eric Draven (Skarsgård) i Shelly Webster (FKA twigs) zostają brutalnie zamordowani, gdy doganiają ich demony jej mrocznej przeszłości. Mając szansę uratować swoją prawdziwą miłość, poświęcając siebie, Eric wyrusza w poszukiwaniu bezlitosnej zemsty na ich zabójcach, przemierzając światy żywych i umarłych, aby naprawić to, co złe.

W filmie wystąpią również Danny Huston, Laura Birn, Sami Bouajila i Jordan Bolger w nieujawnionych rolach. Scenariusz napisali Zach Baylin i Will Schneider. Nowe podejście do Kruka trafi do kin już 7 czerwca 2024 roku.

Fot. główna: Variety

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze