Społecznościowy horror dedukcyjny, Deceit 2, już dostępny za darmo

Nowy zwiastun premierowy prezentuje sześć miesięcy ulepszeń gry na PC, nadchodzącą nową wersję na PlayStation i Xbox oraz pierwszy, już dostępny dodatek!

World Makers ma przyjemność ogłosić, że ponowne uruchomienie ich społecznościowego thrillera Deceit 2 na PC jest już dostępne. Grę pierwotnie wydano we wrześniu 2023 roku. Zespół World Makers aktywnie słuchał swojej społeczności, wprowadzając zmiany i ulepszenia nie tylko w grze, ale także w cenie. Deceit 2 przechodzi na model free-to-play, aby powitać więcej graczy w Rytuale i ogłosić jego pojawienie się na PlayStation i Xbox już 3 kwietnia. Równocześnie z dzisiejszą premierą, gra otrzymuje pierwsze rozszerzenie zawartości premium. Pakiet Wilkołaka zawiera nowy Terror, rolę gracza, przedmiot i mapę.

Zobacz również: Biedne istoty, czyli grecki pies

Deceit 2 to społecznościowy horror dedukcyjny, w którym dwie osoby zostały zainfekowane. Podczas gdy Zarażeni wykonują polecenia złowrogiego Mistrza Gry, Niewinni muszą współpracować, aby uciec przed Rytuałem i wydedukować, kto spiskuje przeciwko nim. Podejrzewasz kogoś? Zbierz swój zespół, aby zainicjować Rytuał Wygnania. Aby wszystko było jeszcze bardziej chaotyczne, możesz teraz grać również jako trzecia drużyna, Przeklęci, którzy są zdani wyłącznie na siebie. Kiedy nadejdzie czas, aby kogoś wygnać, wybierz mądrze; fałszywe oskarżenie może zasiać ziarno wątpliwości i zmienić sojuszników we wrogów. Twoje wybory kształtują rozgrywkę, czyniąc każdy mecz wyjątkową bitwą na rozumy.

Nowa era gry w modelu free-to-play wprowadza również sezony, wydarzenia z nowymi przedmiotami do odblokowania, aby nagrodzić czas gry. Pre-sezon jest już dostępny w grze. Natomiast sezon pierwszy, zatytułowany Pokorne początki, rozpocznie się 3 kwietnia i doda skórki, ekrany ładowania i wiele innych. Pierwsza partia nagród wyląduje na starcie wydarzenia, a reszta pojawi się wkrótce potem. Warto również wypatrywać wydarzenia o tematyce wielkanocnej – już wkrótce! Nowe sezony są planowane co dwa miesiące i zawsze będą zawierać nowe powody, aby wrócić do terroru.

Deceit 2 jest obecnie dostępny na platformie Steam, a 3 kwietnia trafi na konsole Xbox i PlayStation. Zakup gry przed konwersją free-to-play, gwarantuje DLC Wilkołak, 3 Klucze do Krypty, walutę w grze i przepustkę sezonową za darmo.


Fot. główna: materiały prasowe | World Makers

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze