Ario – nowa platformówka w świecie fantasy już na horyzoncie

Poznaj nowy, niezwykły świat fantasy, gdy gra zadebiutuje wkrótce na PlayStation 5, Xbox Series X i Steam.

Przygotuj się na magiczną podróż! Dzięki współpracy Vata i Artax Games, gra Ario ukaże się 28 marca na PlayStation, Xbox i PC. Aby uczcić premierę, twórcy opublikowali dziś nowy zwiastun przedstawiający rozgrywkę w nowym, mistycznym świecie.

Zobacz również: Outcast – A New Beginning – recenzja gry. Mesjasz Adelphy

Przemierzaj krainę pełną mitycznych bestii w epickiej misji odnalezienia swojej matki i powstrzymania złych sił siejących spustoszenie. Uzbrojony w kuszę i pełen zakres umiejętności ruchowych, będziesz pędził, skakał i ślizgał się przez 12 poziomów pełnych akcji, z odrobiną metroidvanii i tower defense po drodze.

W przeklętej krainie fantasy, nękanej koszmarami, Ario rozpocznie podróż, by uratować swoją zaginioną matkę. Podczas niej wielokrotnie przyjdzie mu walczyć o swoje życie z potężnymi mrocznymi siłami. Dołącz do niego, gdy stawia czoła wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, mierzy się z demonami i mechanicznymi wrogami, eksploruje strome klify i spotyka nowych sojuszników i wrogów. To epicka podróż po zemstę, w której jego kusza i umiejętności zadecydują o losie jego ludu.

Ario zmierza na PlayStation 5, Xbox Series X oraz na platformę Steam. Już teraz można dodać grę do wishlisty, żeby nie przegapić nadchodzącej premiery, która nastąpi już 28 marca.


Fot. główna: materiały prasowe | Artax Games

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze