Daria Zawiałow nagrała dwa single w duecie z Albertem Hammondem Jr.

Daria Zawiałow, będąca drugą najczęściej odtwarzaną polską artystką na Spotify w 2023 roku miała możliwość współpracowania z wyjątkowym gościem – Albertem Hammondem Jr! Duet nagrał nową wersję jej hitu Złamane serce jest OK oraz cover Ode to The Mets zespołu The Strokes.

Program Spotify Singles powstał w 2016 roku, a utwory nagrane w jego ramach zgromadziły dotychczas łącznie ponad 5 miliardów odtworzeń na platformie. Spotify Singles umożliwia artystom świeże podejście do już wydanego repertuaru, a także gwarantuje wymianę twórczej energii z innymi muzykami – nierzadko z ich własnymi idolami.

Zobacz również: Daria Zawiałow – Dziewczyna pop – recenzja płyty

Swój „American dream” dzięki Spotify, spełniła Daria Zawiałow, zapraszając do współpracy Alberta Hammonda Jr, gitarzystę jej ulubionego zespołu wszech czasów, o którym śpiewa właśnie w Złamane serce jest OK. Jednocześnie piosenkarka jest drugą Polką, przed którą, w ramach Spotify Singles, Spotify otworzyło drzwi swojego studia nagraniowego w Los Angeles.

Fot. główne: materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze