Furiosa kontra świat w nowym zwiastunie prequelu Mad Max: Fury Road

W prequelowej produkcji George’a Millera wystąpią Chris Hemsworth and Anya Taylor-Joy.

Drugi zwiastun bardziej bezpośrednio przedstawia fabułę filmu. Jako młoda dziewczyna, Furiosa (Alyla Browne) zostaje zabrana od swojej złej matki (Charlee Fraser) i zielonego domu przez Warloda Dementusa. Chris Hemsworth, w pełnym trybie szalonego Thora ze sztucznym nosem, przesadnym akcentem, rydwanem motocykli BMW i podartą czerwoną peleryną. Po latach spędzonych w niewoli, dorosła już bohaterka (Taylor-Joy) dostrzega szansę na wolność i zemstę, gdy Horda Motocyklistów natrafia na Nieśmiertelnego Joe (Lachy Hulme).

Zobacz również: Miłość bez ostrzeżenia – recenzja filmu. Opera Stevena

Furiosa obiecuje więcej szalonego postapokaliptycznego szaleństwa samochodowego i wizualnego rozmachu Millera, z którego znana jest seria. Tym razem jego rozpoznawalny styl połączy się z fascynującą historią nowej, głównej bohaterki. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na niezapomnianą dawkę wrażeń. Film trafi do polskich kin już 24 maja tego roku.


Fot. główna: materiały promocyjne | Warner Bros. 

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze