Nick Cave & The Bad Seeds na dwóch koncertach w Polsce

Nick Cave and The Bad Seeds na dwóch wyjątkowych koncertach w Polsce! Zespół uznawany za jedną z najwybitniejszych grup koncertowych na świecie wystąpi 10.10.2024 w Atlas Arenie w Łodzi oraz 11.10.2024 w TAURON Arenie Kraków w ramach The Wild God Tour.

Limitowana przedsprzedaż Alter Art rozpocznie się 21 marca o 10:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje 22 marca o 10:00 i znajdziecie ją pod tym linkiem.

Zobacz również: Cradle of Filth – Necromantic Fantasies – relacja z koncertu w warszawskiej Progresji

Trasa, która rozpocznie się 24.09 w Oberhausen (Niemcy) i zakończy 17.11 w Paryżu (Francja), a także zawita na dwa koncerty do Polski (10.10 Atlas Arena, Łódź oraz 11.10 Tauron Arena Kraków) będzie następstwem wydania 18 studyjnego albumu zespołu Wild God, który ukaże się 30 sierpnia. Nowa płyta została ogłoszona w ubiegłym tygodniu wraz z publikacją tytułowego utworu.

Fot. główne: materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze