Conqueror’s Blade wznosi się na nowe wyżyny w sezonie inspirowanym dynastią Tang

Pielęgnuj swoje dziedzictwo biorąc udział w nowym sezonie Dragonrise.

Booming Tech i MY.GAMES ogłaszają rozpoczęcie sezonu Dragonrise w taktycznej grze MMO Conqueror’s Blade. Wykreuj swoje dziedzictwo w Conqueror’s Blade: Dragonrise, które zostanie wprowadzone jako darmowa aktualizacja 21 marca. Zawiera ona jednostki inspirowane historyczną chińską dynastią Tang, odświeżoną mapę Border Fort, nowe zadania w kampanii sezonowej, wydarzenia specjalne i ekskluzywne nagrody w ramach przepustki bojowej.

Zobacz również: Outcast – A New Beginning – recenzja gry. Mesjasz Adelphy

Gracze będą mogli zdobyć trzy nowe jednostki podczas przechodzenia przez zawartość sezonową. Następujące jednostki są dostępne do odblokowania w trakcie sezonu:

  • Feathered Crossbowmen (3-Star): Ta lekko opancerzona jednostka nosi zarówno kuszę, jak i miecz. Może błyskawicznie przełączać się między nimi, by eliminować wrogów.
  • Wuwei Mansion Guard (4-Star): Strażnicy z nazwy, strażnicy z natury. Ten korpus jest oddany ochronie swojego dowódcy.
  • Xuanjia Heavy Cavalry (5-Star): Ta elitarna grupa nosi ciężki pancerz i lepsze wyposażenie. Poradzi sobie z każdym wrogiem.

Gracze mogą rozmieścić te nowe jednostki na odnowionej mapie Border Fort, z ulepszonym układem, zwiększoną liczbą punktów zaopatrzenia, nowym obszarem do obrony i lepszym balansem dla atakujących
i obrońców w walce o zwycięstwo.

W ramach przepustki bojowej Dragonrise gracze mogą również odblokować dwa nowe stroje. Natomiast strój bohatera Snow Falcon jest odblokowywany natychmiast w ramach przepustki bitewnej premium, a osiągnięcie najwyższego poziomu nagradza strojem bohatera New Dawn oprócz wszystkich innych dostępnych nagród. Conqueror’s Blade jest dostępne za pośrednictwem strony internetowej, a także na Steam


Fot. główna: materiały prasowe | Marchsreiter

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze