AURORA z singlem Some Type of Skin

Alt-popowa sensacja AURORA prezentuje nowy singiel Some Type of Skin wydany nakładem Decca Records/Glassnote/Petroleum.

Piosenka miała premierę na antenie BBC Radio 1 w programie Clary Amfo, w którym zadebiutowała jako „najgorętsze nagranie”. Singiel jest mrocznym, electropopowym kawałkiem, w którym AURORA porusza temat konfliktu między wrażliwością, a odpornością emocjonalną.

Współproducentem Some Type of Skin jest Chris Greatti (YUNGBLUD, Grimes, blink-182, Willow), za miks odpowiada Mitch McCarthy (Olivia Rodrigo, Lady Gaga, Conan Gray). W utworze artystkę wokalnie wsparła eksperymentalna londyńska grupa Shards.

Zobacz również: Daria Zawiałow – Trasa ’92. Relacja z koncertu w Poznaniu

AURORA zaprezentowała utwór na żywo po raz pierwszy w trakcie kameralnego koncertu, będącego częścią BRITs Week 2024. Wydarzenie było charytatywną imprezą, z której dochód przeznaczono na rzecz organizacji War Child. Publiczność zgromadzona w londyńskim Lafayette była zachwycona piosenką. Teraz mogą jej posłuchać wszyscy.

Fot. główne: materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze